Кертания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кертания

Добре дошли!
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Едно неочаквано възкресение

Go down 
АвторСъобщение
Traian Torun
Admin
Traian Torun


Брой мнения : 16
Age : 31
Registration date : 27.08.2008

Едно неочаквано възкресение Empty
ПисанеЗаглавие: Едно неочаквано възкресение   Едно неочаквано възкресение EmptyВто Ное 10, 2015 11:30 pm

Случвало ли ви се е да попаднете на разказ който сте написали преди много, мнго време? Колко е странно да четете написаните редове и да не си спомняте къде, кога и как сте ги написали! Сякаш не сте ги писали вие, а някой друг, някой непознат.

Е, това ми се случи днес, 10 Ноември, 2015 година.

От години се опитвам да създам РПГ форум, но никога не успявам да създам нещо дълготрайно, нещо стойностно. Всеки мой опит е бил неуспешен и всеки мой опит е бил изтрит в едно или друго време.

Изключение прави Кертания.

Колко е странно, че не си спомням нищо за този свой форум! Колко е странно, че все още си спомням паролата! Да, второто е много странно, но и е единственото нещо, което спаси този форум от ръждата на забравата.

Кертания е... Нямам идея. Създал съм този форум преди 7 години и не си спомням нищо за него. Самият форум беше напълно празен, когато влязох в него за първи път след толкова време. Последните постове са от вечерта на 9 Декември, 2008 година!

Да пиша в Кертания е като да чета останките от древен документ. Нямам нищо на което да се усланям, освен нещата пред очите ми. Никакви знания, никакви спомени.

За мое голямо щастие намерих кратък абзац от някаква история, свързана с Кертания, но дори този абзац не ми помага. Кертания си остава обвита в гъста мъгла.

И все пак...

И все пак изглежда, че идеята си я бива. Дупката между раждането на Кертания и нейно възкресение е изключително широка (7 години широка.) И все пак... И все пак мисля, че си заслужава да направя един последен опит да възвърна духа на тази магическа земя и да осъществя мечтата на 16-годишния Аз.
Върнете се в началото Go down
https://kertania.bulgarianforum.net
 
Едно неочаквано възкресение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кертания :: Относно форума :: Начало на форума-
Идете на: